CDLI1612

New product

5 Items

Батериски завртувач 16.8V

Sale!

0 Ден

Buy in one click

More info

Description

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

Опис: Напон: 16.8V Брзина на без оптоварување: 0-350 / 0-1350 / мин Макс.torque: 28NM Капацитет на чак: 0,8-10мм Поставки за вртежен момент: 15 + 1 16,8V литиум-јон батерии 1,5Ah Екстра батерија

Reviews

Reviews

Нема прегледи на клиентите за моментов.

напиши преглед

Батериски завртувач 16.8V

Батериски завртувач 16.8V

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

Опис: Напон: 16.8V Брзина на без оптоварување: 0-350 / 0-1350 / мин Макс.torque: 28NM Капацитет на чак: 0,8-10мм Поставки за вртежен момент: 15 + 1 16,8V литиум-јон батерии 1,5Ah Екстра батерија

20 други производи во иста категорија: